LilSnoopy Corporation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

†***СпОмЕнЧеТа***†

4 posters

Go down

†***СпОмЕнЧеТа***† Empty †***СпОмЕнЧеТа***†

Писане  Wander Пон Апр 14, 2008 6:44 pm

†***СпОмЕнЧеТа***† T_223810

Ako obi4a6 bogati,ne obi4ai men,za6toto ima i po-bogati ot men!Ako xaresva6 mnogo krasivi ne xaresvai men,za6toto ima i po krasivi.Ako obi4a6 tezi,koito te obi4at togava me obi4ai,za6toto nikoi ne te obi4a pove4e ot MEN!

Mislix,4e nikoga nqma da zabravq tvoite o4i,kato vagleni,koito me parexa,no razbrax,4e e bilo detinska me4ta i 6te te zabravq kakto ti sega!

Vsi4ko,koeto moje6 da izgubi6-darji6 ili dokosva6 s racete si,a vsi4ko,koeto ne iska6 da izgubi6-pazi6 v sarceto si!

Sani6tata sa za da badat zabraveni,realnostta-da bade izjivqna,me4tite-da badat osa6testveni,a ti si za da te obi4am!

Da te obicham me kara krasotata ti.Da te lubq me kara dushata ti.Da me obicham ne te zadaljavam,no da me zabravish ne ti pozvolqvam

Ако беше сълза, щеше да си в очите ми, ако беше цвете щеше да си в ръцете ми, но ти си човек и се намираш в сърцето ми!

Едно ти никога не забравяй, едно ти винаги помни, че някъде далеч в безкрая едно сърце за теб тупти!

Ако някой докосне слънцето с парченце лед, то той те обича повече от мен! Твоята луна!

Ти си като роза красива, но с разлика една, че зиме розата увяхва, но не и твойта красота!

Най-желаният човек целуни и веднага го гушни!

†***СпОмЕнЧеТа***† Flower10

За всеки човек има любов, дори за хората от гара "Бов". Ние се обичаме, с истинските имена нещата наричаме. Любов, Любов, Любов, това е моят зов!

През ветрове и бури през огън и вода сърцето ми до край е твое докрай дори и след смъртта. И в друг живот ще те намеря и пак сърцето си ще ти даря!

Бледнеят другите пред тебе със своите посърнали лица и в моите мечти красиви единствен ти оставаш на света.

Помолих Господ за цвете, той ми даде градина. Помолих го за река, той ми даде океан. Помолих го за ангел, той ми изпрати теб!

Ти си Ангел, ти си Мед, ти си моя Сладолед!

Ти си моята роза бяла, ти си красотата в мен изгряла. Целувките ти сладки като мед пробуждат Любовта в душата ми от лед!

Обичам те! - Казвам го високо и ясно, с толкова нежност и топлина. Две думи свързани толкова тясно, защо две сърца не се свържат така?!

Мили мой, аз те наричам владетелю на моето сърце! Мили мой, защото те обичам, скъпо на сърцето ми момче! Мили мой, аз ще шепна тихо през нощта!

Бъди за мен любов - съдба, дари ме с нежна топлина! Живота мой - това си ти! Обичай ме, със мен бъди!

†***СпОмЕнЧеТа***† Cartoo10
Wander
Wander

Брой мнения : 79
Join date : 28.03.2008
Местожителство : Нова Загора

Върнете се в началото Go down

†***СпОмЕнЧеТа***† Empty Re: †***СпОмЕнЧеТа***†

Писане  Wander Пон Апр 14, 2008 6:46 pm

знам че момичетата си падат по такива работи и викам да сложа малко cyclops cyclops
Wander
Wander

Брой мнения : 79
Join date : 28.03.2008
Местожителство : Нова Загора

Върнете се в началото Go down

†***СпОмЕнЧеТа***† Empty Re: †***СпОмЕнЧеТа***†

Писане  bIb Пон Апр 14, 2008 6:49 pm

xaxa niiice ama ne sme na 10 vse pak .. Very Happy i vse pak tnxx cat
bIb
bIb

Брой мнения : 221
Join date : 05.04.2008
Age : 33

http://www.impulse.bg/bIIb

Върнете се в началото Go down

†***СпОмЕнЧеТа***† Empty Re: †***СпОмЕнЧеТа***†

Писане  Wander Пон Апр 14, 2008 6:50 pm

ами тя братовчетка ми е на 20 и все ощи я кефат тия споменчета Very Happy Very Happy Very Happy
Wander
Wander

Брой мнения : 79
Join date : 28.03.2008
Местожителство : Нова Загора

Върнете се в началото Go down

†***СпОмЕнЧеТа***† Empty Re: †***СпОмЕнЧеТа***†

Писане  LilSnoOpY Пон Апр 14, 2008 6:54 pm

1. Ако бог прави чудеса, най-голямото е, че създаде теб! Ако бог прави гершки, най-голямата е, че те държи далеч от мен!

2. Ако е вярно, че когато умре човек вижда най-красивите си мигове от живота, трябва ли да умра за да те видя отново?

3. Ако обичаш богатите не ме обичай, защото има по богати от мен. Ако обичаш красивите не ме обичай защото има по красиви от мен. Ако обичаш тези които те обичат, обичай ме защото няма човек, който да те обича повече от мен.

4. Ако обичаш един човек напиши името му в кръг, а не в сърце защото сърцата се разделят, а кръговете се въртят...

5. Ако си цвете бъди роза, ако си месец бъди май, ако си приятел бъди до край!

6. Това, което най-силно желаем е винаго това, което неможем да притежаваме..

7. Не искам да бъда всичко за всеки, а искам да бъда нещо за някой!

8. Работи.. сякаш не ти трябват пари! Танцувай.. сякаш никой не те гледа! Обичай.. сякаш никога не си бил нараняван!

9. Каквото и да става никога ама никога не спирай да ВЯРВАШ, не преставай да се НАДЯВАШ и запомни, че истинската ЛЮБОВ винаги побеждава!

10. До лудост влюбени, безумно вярващи, до болка искренни, до край изгарящи. Живота мами ни и все пак върви ме и пак истинска любов!

11. Когато чувството любов е несподелено и утрото, и ноща стават такива, всякаш сърцето от света остава разделено!

12. Ако любовта е птица.. то моята лети из небесата благодарение на теб!

13. Бъди добро момиче, не ми се сърди, аз обичам те - обичай ме и ти, но ръцете си далеч от мен пази.

14. Бъди неповторима, защото всичко, което се повтаря губи своя чар!

15. Човек се намира не където живее, а където обича!

16. Да откриеш любовта е най-голямото предизвикателство! Да я съхраниш, обаче - велик подвиг!

17. Да те мразя - нямам сила! Да те искам - не бих си простил! Да те моля - не ще го сторя! Да те обичам - не ще го повторя!

18. Давам всичко за теб в празнотата на града, сърцето ми бие за теб коленичил пред твойта врата, душата си давам за теб.

19. Един човек ми липсва и всичко ми е безразлично, един човек а всъщност всичко.

20. Една молба - не ме забравяй, едно желание - не се променяй, една лъжа - не те обичам, една истина - липсваш ми.

21. Една след друга, две сълзи се гонят с поглед натъжен и тихо устните се молят: " не си отивай стой до мен! "

22. Една страна, един народ, еднинна вяра - Нов живот, една любов, но без предел, една борба, но със свята цел!

23. Едни очи не мога да забравя, едни очи ме карат да не спя, едни очи в сърцето ми остават и като огън страстно ме горят!

24. Едно ти никога не забравяй, едно ти винаги помни, че нягде далеч в безкрая едно сърце за тебе тупти!

25. Едно време ти ме кара да плача за теб, и да ми е гадно! Сега е време ти да страдаш за мене..

26. Грях е да мразиш човек който не те обича, но е велико да обичаш човек който те мрази!

27. Може би си никой на този свят, но за някой ти си целия свят и то точно заради това, че си ти а не някой друг!

28. И казват, че човек веднъж обича от цялото сърце от всичката си плът, ти бе човекът който обичах, но и човекът който ми обърна гръб!

29. Имах сърце, но то сега е твое. Имах мечти, но ти ги превзе. Живях в свят от мечти, но сега моят свят и мойте мечти си ти!

30. Истината боли, но това не означава, че лъжата лекува.

31. Живей живота, има смисъл, живей във всеки идващ ден, живей защото те обичам, живей, но заедно с мен!

32. Живей така, че като умреш и дявола да ти запали свещ.

33. Живота не струва нищо и нищо не струва колкото един живот.

34. Когато човек изгуби някой, чак тогава разбира колко го е обичал и ще разбере след време колко му липсва!

35. Когато луната изгрее през деня, когато звездите с ръка уловя, тогава и аз ще потъна в забрава, и нашата любов ще изоставя.

36. Когато нямаш нещо - го искаш, когато го нямаш - не го цениш, а когато го загубиш - плачеш!

37. Който обича - той не забравя. Който забравя - той не обича. А който обича и после забравя, той е забравил как се обича.

38. Любовта е камъче, в което човек се спъва и го боли! Обикновенно хората го изхвърлят, но ти го запази.. обичам те!

39. Любовта е най-голямото страдание и ако искаш да отмъстиш на някого пожелай му да се влюби!

40. Любовта се ражда от нищо и умира от всичко. Идва когато най-малко очакваш и си отива когато най-силно я желаеш!

41. Написах името ти на едно дърво, дърваря го отсече. Написах го на пясъка, морето го изтри. След това реших и го написах на небето в облаците, но вятъра го отнесе. Затова го написах в сърцето си и там ще остане!

42. Не, че ще те убия, но ме вбесяваш. Не, че ме вбесяваш, но те мразя. Не, че те мразя, но му липсваш. Не че ми липсваш, но те обичам!

43. Не е нещастно момичето изгубило любовта на един глупак, а е нещастен глупакът изгубил последния шанс да стане човек!

44. Не ми пука дали ме мразиш или ме обичаш, дали ме искаш или не. Важното е, че при всички случаи си мислиш за мен!

45. Не искай това, което обичаш, а обичай това, което имаш!

46. Не мога да те мразя, не мога да плача, не мога да се сдържам, но мога да те обичам както никой друг не може!

47. Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва..

48. Не сме виновни за света какъвто е, но сме виновни ако той си остане същия!

49. Обичам те дявол да те вземе и нека този дявол бъда аз и знай, че срещу бога мога да застана, ако той застане между нас!

50. Ще спра да те обичам само когато глух художник нарисува звука от падащо листо на роза върху кристален под!

51. Сега те няма и аз съм тук, изгубен без теб.. и знам, че все някак живота продължава! Липсваш ми!

52. Снощи пратих ангел да те пази докато спиш, но той се върна. Попитах го защо? А той ми отговори: " Ангели не пазя ".

53. Ти ме попита какво избирам - живота или теб! Аз казах живота и ти си отиде без да разбереш, че моя живот си ти!

54. Ти не се сърди и запомни, че в любовта понякога боли. Аз твой съм не ме вини, че съм магнит за женските очи..

55. Ти се връщаш пак при него. Днес те имам утре не. Господи ще полудея как да те деля на две..

56. Трудно е да си далеч от човека, когото обичаш, но още по-трудно е да си до него, но далеч от сърцето му!

57. Всяка среща е нова раздяла, нова раздяла нова тъга, но аз живея заради раздяла и ще те обичам за вечни времена!

58. Ако всеки път при мисълта за теб пада по една звезда, луната много скоро би разбрала какво е самотата!

59. Искам те, ти не знаеш.. нуждая се от теб, а ти не ебаваш.. обичам те, а ти се подигра.. мразя те и ти ме разбра!

60. Живота е трагедия за този, който чувста и комедиа за този, който мисли.

61. Когато мога - помагам, когато искам - успявам, когато докосвам - възпламенявам, когато целувам - сгрявам, когато обичам - наранявам!

62. Не си мисли, че ще те забравя и ще сложа край на своите мечти. Аз вечно ще те помня и обичам докато сърцето ми тупти.

63. Кой разплака доброто момиче? Кой сърцето моминско разби? Две сълзи колебливо се сляха и с пенливите морски вълни. Може би затова са солени и пенливи морските вълни. Векове, векове са наводнени от разплакани тъжни очи. Мое малко и нежно момиче, с разплакани тъжни очи, не разкривай лицето, очите прекрасни. Щом умееш да плачеш - плачи! По красиви от морския залив са разплаканите очи. Аз отдавна не мога да плача, затова толкова много ме боли.

64. В момиче крависо ти се влюби, един сърцето твое завладя. Поне разбра на време, че те лъже и пламачето силно в теб умря. Кълнеше се, че много те обича, сълза блестеше в твойте очи! Сега на друга той кълне се, а в нейните очи сълза блести. И ангел в очите твой беше, но ангел от ада може би. Помни, че той не заслужава. Стегни се и напред върви!

65. Не обичам да плача, а плача за теб! Не обичам живота, а живея за теб! Не обичам себе си, а обичам теб!

66. Някога имах сърце, сега то е твое. Имах мисли, ти ги превзе. Живях в свят на мечти, сега моя свят си ти!

67. Аз зная малка тъжна песен, по тъжна и от самата есен, и тази песен се нарича: " Обичам я, а тя не ме обича! ".

68. Без теб се уча да живея и търся начин да не ме боли. Без теб се уча да копнея и да превърна всичките сълзи в мечти...

69. Бъди звезда за всички, но слънчице за мен. С душата си обичай всички, а със сърцето само мен!

70. Да можеш да обичаш е нещо невероятно! Да може да оцениш обичта на някого е нещо върховно! Ако има човек на този свят който може по добре тези неща, това си ти мило.

71. Да си приятел, не означава да познаваш някого, а да си част от него!

72. Да те мразя - нямам сила. да те искам - не бих простил. Да те моля - не ще го сторя. Да те обичам - не ще го повторя!

73. Искам да съм сълза, да се родя в очите ти, да се стека по бузите ти и да се удавя в устните ти..

74. Едно изгубено момче, изгубено в мечти, опитва се да те обича, но кайи ми как, кажи? Продавам аз в морето от сълзи, на дъното те търся, сред многото лъжи. Видях те днес отново, подмина пак ме ти. След тебе аз погледнах, да знаеш как боли....

75. Искам да те прегръщам, когато заспиваш. Да те докосвам, когато сънуваш. Да те целувам, когато се събуждаш!

76. Искам да те видя, не само за да те докосна. Искам да те усетя, не само, защото те желая. Аз просто те обичам!

77. Искам да съм капка от кръвта ти, да мина по вените, по цялото ти тяло и да стигна до сърцето ти, за да видя дали ме има там!

78. Живей с усмивка, живей с цялото " да " на света живей не защото трябва а защото ти така си пожела, затова, живей не утре, а сега!

79. Живей все едно нямаш нужда от пари, обичай все едно никой никога не те е наранявал, танувай все едно никой не те гледа, пей все едно никой не те слуша, живей все едно на земята е рай...

80. Живота не се измерва с това колко пъти сме си поели дъх, а с моментите, който са ни карали да затайм дух!

81. Как трудно е да кажеш " сбогом ", когато ти се иска да извикаш " остани! ". И да направиш просто невъзможното да спреш горчивите сълзи!

82. Когато птиците летят в ефира, когато вятъра гали свежите листа и езерото с хоризонта се събира, тогава идва любовта!

83. Когато се усмихвам, значи ме боли.. а в мълчанието ми оттеква на писък и ярост, на плач без теб я няма радостта и няма глас и песента птица съм аз сега без крила.

84. Когато слънцето изгрява и пръска свойте лъчи, то заради мен тогава целува твойте очи! Обичам те слънце!

85. Когато загубиш любовта не я превръщай в омраза, защото е подло да мразиш някого на когото до вчера си казвал " Обичам те! ".

86. Колкото повече си мисля за теб, толкова повече те искам, колкото повече те искам, толкова повече ме боли.

87. Любовта е най-трагичното нещо, което съществува на този свят и в живота. Любовта е рожба на измамата, ражда разочарованието. Любовта е утеха в безсъщността, единствения лек срещу смъртта, защото тя е нейната сестра..

88. Може би знаеш какво е да плачеш от радост, от болка, от срам.. но не знаеш какво е да плачеш когато си сам!

89. Можеш да си купиш легло, но не сънят, можеш да си купиш часовник, но не време, можеш да си купиш книга, но не знание, можеш да си платиш за лекар, но не и за здраве, можеш да си купиш живот, но не и душа, можеш да купиш секс, но не и любов!

90. Не искай ти от огъня да не гори, не искай ти от птицата да не лети, не искай ти от любовта да не личи!

91. Не обичам да пия, а пия за теб. Не обичам да плача, а плача за теб. Не обичам живота, а живея за теб. Не обичам себе си, а обичам само теб!

92. Някой ден когато разбереш, че си значела нещо в живота ми нека да не те боли, просто замълчи и си спомни сълзите ми!

93. Обичах те когато беше с него, обичах те когато беше сама, обичах те когато казвах, че те мразя, обичам те и не изпитвам срам!

94. Ти си моята надежда и безнадежност ти си моя ад и рай в теб събирам цялата си нежност и желая да ти я дарявам до безкрай!

95. Казват лебедът умирал, той пеел преди смъртта, той пеел и не спирал, защото вярвал в любовта!

96. Това което е красиво е красиво дори когато увяхва! Това което обичаме, обичаме дори и когато умираме!

97. Силата не се състой в това никога да не паднеш, а да намериш сили да станеш след всяко падане!

98. ..препядствията са онези плашещи неща, които виждаш, когато отклониш поглед от целта!

99. Ако искаш да не бъдеш забравен след като умреш и изгниеш, или пиши неща, които си струват четенето, или прави неща, които си струват писането.. ' Бенджамин Франклин (1738)'

100. Ако мога да предпазя едно сърце от счупване - това означава, че не живея напразно...

101.Обичам те помни, в сърцето си ми ти. Грешките ти ще прощавам и ти обещавам, че твоя винаги оставам!!!

102.На света има много хора, малко от тях могат да бъдат твой.На света има много любов, малко от нея можеш да изпиташ. На мен не ми е нужно. Аз искам само теб и твоята любов. Това ми стига!!!

103.Вярвам в теб и нека любовта да ме изгария, но само чуждо да погледнеш душичката ти ще извадя!!!

104.Не плачи, не ме моли.Аз те забравих, забрави ме и ти!!!

105.Тази вечер си говорих със звездите и те ме казаха, че имаш чувства към мен. После им обясних, че и аз те обичам, а те всички изгаснаха, само и само да ме убедят да те забравя!!!

106.Сега седя сама, на теб не ти пука как съм аз.Незнам какво мислиш и как се чувстваш, но знам, че не заслужаваш нищо друго освен омиаза. Сега си заслужи да те забравя и никога вече да не си припомня за теб и това което ми причини.

107.Тръгни си и аз знам, че ще се върнеш. Мрази ме, ти пак ще ме обикнеш. Целуваи друга и мен ще ме целуваш. Забрави ме, но не можеш!!!

108.Това което си ти...Това което съм аз...Това е любов!!!

109.Всичко на света за мен си ти. Всичко което съм обичала си ти. Всичката болка ти ми причини. Всичко което ценя си ти. Всичко което ревнувам пак си ти, но и всичко което мразя защото не пожела да ме обикнеш, отново си ти!!!

110.Аз вяррвам в любовта, повярвай и ти. Погледни луната и ми прости. Знам, че грешката е моя, днес аз осъзнавам, че без теб не мога и отново те моля ... с мен остани!!!

111.Сега аз тръгвам, ти свиваш рамене. Убеден си че ще се върна.Напразно!!! Ти всичко ми отне, дори силата да се обърна!!!

112.Ще мuнат дни, ще съжеляваш за две очи потънали в сълзи.Тогава ще искаш да се върнеш, но ще бъде твърде късно.Всичко ще бъде погубено и за това ще си виновен само ти!!!
LilSnoOpY
LilSnoOpY
Admin

Брой мнения : 386
Join date : 27.03.2008
Age : 33

https://lilsnoopy.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

†***СпОмЕнЧеТа***† Empty Re: †***СпОмЕнЧеТа***†

Писане  Wander Пон Апр 14, 2008 6:56 pm

Ех тоз Теодор е Very Happy ...много ги знаиш е Razz
Wander
Wander

Брой мнения : 79
Join date : 28.03.2008
Местожителство : Нова Загора

Върнете се в началото Go down

†***СпОмЕнЧеТа***† Empty Re: †***СпОмЕнЧеТа***†

Писане  black_vi Пон Апр 14, 2008 7:26 pm

ex,toz Teodor... Wink Laughing Laughing Laughing
black_vi
black_vi

Брой мнения : 547
Join date : 05.04.2008
Age : 31
Местожителство : kazanlak

Върнете се в началото Go down

†***СпОмЕнЧеТа***† Empty Re: †***СпОмЕнЧеТа***†

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите