LilSnoopy Corporation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

^^^Стил на обличане...^^^

+3
bIb
black_vi
Wander
7 posters

Go down

^^^Стил на обличане...^^^ Empty ^^^Стил на обличане...^^^

Писане  Wander Пон Апр 14, 2008 5:35 pm

***Toi se oblicha v...Tova oznachava...***

БЯЛ - самотна душа, която търси нежност, внимание и разбиране. Ако смяташ че притежаваш в излишък жертвоготовност и милосърдие няма да имаш проблеми, той ще ти отвърне с честност, недемонстрирана привързаност и обич.

ЗЕЛЕН- любезен, мил, добросърдечен, обича да покровителства и да се грижи за по - слабите. Има добър характер, обича природата и живота. Но само ако се усъмни, че злоупотребяваш с чувствата му бързо ще се превърнеш в горчив спомен.

ЧЕРВЕН- пълен с енергия, импулсивен, страстен, сексуално темпераментен, не се притеснява да покаже чувствата си и не се замисля какво ще стане ако прекрачи границите на условностите. Има богато въображение, много изобретателен, но и егоцентрик.

СВЕТЛОСИН- твоят избранник има спокоен и уравновесен характер, но емоциите остават на заден план, прикрива истинските си чувства, това до голяма степен се дължи на известната несигурност и комплекс за малоценност.

ЖЪЛТ - слънчев, открит, ведър, предлага дълбоки чувства и обич, духовна личност, голям оптимист. Дори да изпаднеш в черно униние ще намери начин да те възкачи отново на розовите облаци на щастието.

ОРАНЖЕВ - любител на реда, дисциплината, вътрешната организираност, с него чувството за сигурност няма да те напуска, но му е присъщо скучно еднообразие, той не си пада по купоните.

ПУРПУРЕН - интуитивен, духовен, остроумен, интелигентен, често има ексцентрично поведение и поднася изненади от всякакво естество. Ще те направи щастлива, но дали ще е дълго с теб...

РОЗОВ- стеснителен, неуверен човек, който няма да се усмели да направи първата крачка. Това не му пречи да прелива от обич към теб и да прелита от цвят на цвят. Непостоянен е, но ако го спечелиш ще сте много щастливи.

БЕЖОВ - те са уравновесени хора и всяка промяна ги изкарва извън релси. Бурните страсти са им чужди, няма да пламнат от любов и да ти поднесат сърцето си на тепсия. За тях ще бъдеш само един необходим щрих в живота им.

КАФЯВ- честен, солиден и достоен за доверие. Неговата крайна откровеност обаче ще лиши връзката ви от чара на изненадите. Но можеш да бъдеш сигурна, че няма да ти изневери и няма да ти липсват нежност и внимание.

ЧЕРЕН - той е истински самотен, не очаквай да ти разкрие душата си - твърде прикрито и недоверчиво той се опитва да разгадае чуждите тайни, но ревниво пази своите. Бъди загадка за да не му омръзнеш.
Wander
Wander

Брой мнения : 79
Join date : 28.03.2008
Местожителство : Нова Загора

Върнете се в началото Go down

^^^Стил на обличане...^^^ Empty Re: ^^^Стил на обличане...^^^

Писане  black_vi Пон Апр 14, 2008 5:39 pm

Az obi4am da izpukvam sred tulpata,taka 4e obi4am po qrkite cvetove:
zeleno,4erveno,purpuren,oranjev.... Cool Wink Wink
black_vi
black_vi

Брой мнения : 547
Join date : 05.04.2008
Age : 31
Местожителство : kazanlak

Върнете се в началото Go down

^^^Стил на обличане...^^^ Empty Re: ^^^Стил на обличане...^^^

Писане  bIb Пон Апр 14, 2008 6:25 pm

az se obli4am nai-ve4e v 4erno, 4erveno, rozovo,bqlo,zeleno,jylto ponqkoga sinio Very Happy Very Happy abe vs obi4am, no liubimiqt mi cvqt e 4ivenoo cherry
bIb
bIb

Брой мнения : 221
Join date : 05.04.2008
Age : 33

http://www.impulse.bg/bIIb

Върнете се в началото Go down

^^^Стил на обличане...^^^ Empty Re: ^^^Стил на обличане...^^^

Писане  LilSnoOpY Пон Апр 14, 2008 6:27 pm

И аз обичам червеното оХааааа !!! Laughing
LilSnoOpY
LilSnoOpY
Admin

Брой мнения : 386
Join date : 27.03.2008
Age : 33

https://lilsnoopy.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

^^^Стил на обличане...^^^ Empty Re: ^^^Стил на обличане...^^^

Писане  Wander Пон Апр 14, 2008 6:29 pm

аз черно , червено , оранжево и зелено най ме кефят...иначе почти всичко нося Wink
Wander
Wander

Брой мнения : 79
Join date : 28.03.2008
Местожителство : Нова Загора

Върнете се в началото Go down

^^^Стил на обличане...^^^ Empty Re: ^^^Стил на обличане...^^^

Писане  bIb Пон Апр 14, 2008 6:31 pm

taka taka trqbva da ima raznoobrazie ! vinagi sym go kazvala ! Wink ( pyk 4ervenite sa nai-veliki tongue xaxa ni6to 4e sym levski po princip .. Laughing Laughing Laughing
bIb
bIb

Брой мнения : 221
Join date : 05.04.2008
Age : 33

http://www.impulse.bg/bIIb

Върнете се в началото Go down

^^^Стил на обличане...^^^ Empty Re: ^^^Стил на обличане...^^^

Писане  Wander Пон Апр 14, 2008 6:33 pm

Ха Very Happy и аз съм левски но ме кефи червения цвят Laughing Laughing Laughing
Wander
Wander

Брой мнения : 79
Join date : 28.03.2008
Местожителство : Нова Загора

Върнете се в началото Go down

^^^Стил на обличане...^^^ Empty Re: ^^^Стил на обличане...^^^

Писане  bIb Пон Апр 14, 2008 6:34 pm

yee my man Exclamation Wink cheers
bIb
bIb

Брой мнения : 221
Join date : 05.04.2008
Age : 33

http://www.impulse.bg/bIIb

Върнете се в началото Go down

^^^Стил на обличане...^^^ Empty Re: ^^^Стил на обличане...^^^

Писане  Wander Пон Апр 14, 2008 6:54 pm

ПеРи Си ЧоРаПиТе, ИнАчЕ...

ден 1: Прани чорапи - меки и миришат на омекотител - мразя ги.
ден 2: Чорапите нямат никакъв мирис...така е по добре.
ден 3: Като се събуя и доближа чорапите до носа понамирисват - няма да ги сменям.
ден 4: Като си махна обувките моментно ме лъхва "приятна" миризма на спарено - няма да ги сменям.
ден 5: Като се събуя майка ми пита дали нещо не е умряло в къщи...нещо си въобразява.
ден 6: Прибрах се и още от вратата баща ми извика "Да не си настъпил някое лайно?"...какво му стана на тоя човек.
ден 7: Котката се доближи до кракът ми, подуши го и припадна....?!?!?
ден 8: Майка ми отвори прозореца на стаята ми и започна да си мърмори нещо.
ден 9: Кучето на съседите като ме видя и избяга.
ден 10: Сестра ми започна да се задушава и се наложи нашите да я карат в болница. В 3 през нощта, дее*а само ми разбиха сънят!
ден 11: Приятелката ми дойде, отворих вратата да я посрещна и тя избяга (получих sms, че ме напуска)...това пък защо?
ден 12: Родителските тела ми заплашват - отвориха всички прозорци в къщи.
ден 13: Майка ми си събра багажа и се махна .... даже не разбрах кога е станало, още спях.
ден 14: Баща ми излезе за работа и вечерта се обади да ми каже, че отиват с майка ми на дъъъълга почивка...
ден 15: Съседите се оплакват, че от нас мирише на лошо.... така ли? Аз не усещам нищо.
ден 16: Уличните кучетата избягават района около блока.
ден 17: Съседите до, под и над нас отидоха на почивка заедно ... абе какво им става на тия хора само забягват на накъде.
ден 18: Звъняха от ХЕИ, казаха ми, че получили множество оплаквания и щели да дойдат на проверка ако продължат...сигурно са сбъркали номера.
ден 19: Цветята в апартамента увяхнаха...странно вчера ги поливах.
ден 20: Хората от входа масово се изнизват кой на вилата, кой на село....тука става нещо странно.
ден 21: Хлебарките напуснаха блока...такова изселение не бях виждал.
ден 22: Дойде пощальонът да ми връчи призовка...не го видях да излиза от блока. По новините вечерта видях, че бил в болницата според лекари от обгазяване....горкия сигурно е имало писмо бомба със задушлив газ.
ден 23: ХЕИ позвъни на вратата. Отварям и гледам двама души лежат в безсъзнание. Извиках бърза помощ. По новините нищо не казаха.
ден 24: Гражданска защита отцепва района...ха да не съм луд да тръгвам на някъде.
ден 25: Нещо ми е тежко в корема. Драйфа ми се.
ден 26: Тука нещо мирише на лошо...продължавам да драйф......
ден 27: .......
ден 28: .......
ден 29: .......
ден 30: Събудих се в някаква бяла стая завързан за леглото. Огледах се и видях как група хора с противогази разглеждат чорапите ми които стояха изправени до стената.
Wander
Wander

Брой мнения : 79
Join date : 28.03.2008
Местожителство : Нова Загора

Върнете се в началото Go down

^^^Стил на обличане...^^^ Empty Re: ^^^Стил на обличане...^^^

Писане  ga6toqda Пон Апр 14, 2008 8:54 pm

И аз подобно на всички тук обичам червеното...,но що се отнася до облекло нека да има разнообразие!
ga6toqda
ga6toqda

Брой мнения : 22
Join date : 27.03.2008

Върнете се в началото Go down

^^^Стил на обличане...^^^ Empty Re: ^^^Стил на обличане...^^^

Писане  bIb Пон Апр 14, 2008 9:25 pm

ga6toqda написа:И аз подобно на всички тук обичам червеното...,но що се отнася до облекло нека да има разнообразие!

Wink cheers cheers
bIb
bIb

Брой мнения : 221
Join date : 05.04.2008
Age : 33

http://www.impulse.bg/bIIb

Върнете се в началото Go down

^^^Стил на обличане...^^^ Empty Re: ^^^Стил на обличане...^^^

Писане  awake Съб Апр 19, 2008 9:12 pm

черното е моя цвят ;р ама понякога обичам да обличам и по цветни неща (червено, зелено, жълто etc. ) afro
awake
awake

Брой мнения : 70
Join date : 19.04.2008
Местожителство : At The Top Of The World

http://www.myspace.com/comat0se

Върнете се в началото Go down

^^^Стил на обличане...^^^ Empty Re: ^^^Стил на обличане...^^^

Писане  Able Пон Май 26, 2008 12:32 am

бе черното си е черно cheers
Able
Able

Брой мнения : 52
Join date : 10.04.2008
Age : 32
Местожителство : Nowozagorowo

Върнете се в началото Go down

^^^Стил на обличане...^^^ Empty Re: ^^^Стил на обличане...^^^

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите